0
  • Koszyk jest pusty
ZADZWOŃ DO NAS — 609 499 937

Sklep internetowy TikTakDesign powstał z myślą o klientach, którzy kochają nowoczesną modę i design, dla tych, którzy poszukują oryginalnych i unikatowych towarów.

X
X
Back to the top
X

Gwarancja i zwroty

Gwarancja i zwroty

Gwarancja

Zegarki zakupione w sklepie internetowym TikTakdesign24.pl posiadają dwuletnią (24 miesiące) gwarancję obowiązującą na terenie Polski.
Gwarancja udzielana jest tylko na mechanizm zegarka. Gwarancja nie dotyczy baterii, naturalnego zużycia eksploatacyjnego paska (zmian koloru, zmian właściwości materiałów takich jak skóra, tkanina i kauczuk) złuszczania się powłok galwalniczych, uszkodzeń którejkolwiek części zegarka w wyniku niewłaściwego użytkowania, brak staranności, zaniedbania, wypadków (uderzeń, wstrząsów, wgnieceń, zagnieceń, zbicia lub porysowania szkiełka itp.), zegarka na którym były dokonywane naprawy przez osoby nieupoważnione (obsługa lub naprawa wszelkich uszkodzeń mechanicznych spowodowanych na skutek ingerencji obcej).

Krok po kroku jak zareklamować zegarek:
1) Prosimy o kontakt emailowy na kontakt@tiktakdesign.pl w celu otrzymania autoryzacji reklamacji
2) Na Państwa email zostanie podany nr zgłoszenia reklamacyjnego #
3) Kolejny krok to wydrukowanie i wypełnienie – Formularza naprawy gwarancyjnej
4) Ostatni krok to solidne zabezpieczenie przesyłki/produktu i wysyłka wraz z formularzem na poniższy adres;
TikTakDesign, ul. Kotlina 1B, 34-400 Nowy Targ

Polisa zwrotna i wymiany

Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym TikTakDesign24.pl przysługuje Państwu prawo zwrotu lub wymiany towaru w stanie nienaruszonym w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru.
Pojęcie stan nienaruszony oznacza, iż zegarek nie może nosić żadnych oznak użytkowania oraz nie może zostać pozbawiony fabrycznych folii ochronnych, podobny wymóg dotyczy pozostałych elementów (pudełko, karty gwarancyjne). Zwracany towar należy odesłać w stanie kompletnym (opakowanie, paragon lub faktura, metka firmowa oraz instrukcja i gwarancja). Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Koszty zakupu towaru zostaną zrefundowane na Państwa konto bankowe (pomniejszone o koszt wysyłki 20PLN).
Nie podlega zwrotowi lub wymianie towar który został uszkodzony wskutek niewłaściwego użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub z instrukcją obsługi oraz w przypadku zdarzeń losowych np. niefortunne uszkodzenie mechaniczne-upadek.

Krok po kroku jak zwrócić towar:
1) Proszę o kontakt emailowy na kontakt@tiktakdesign.pl w celu otrzymania autoryzacji zwrotu
2) Na Państwa email zostanie podany nr autoryzacji zwrotu #RMA
3) Kolejny krok to wydrukowanie i wypełnienie – Formularza Zwrotu/Wymiany
4) Ostatni krok to solidne zabezpieczenie przesyłki/produktu i wysyłka na poniższy adres;
TikTakDesign, ul. Kotlina 1B, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem #RMA (nr autoryzacji podany na Państwa email)

Wymiana produktu nastąpi w chwili otrzymania przesyłki z towarem na wymianę i rozliczeniem różnic finansowych – o ile jest to dopłata za towar droższy.
Zwrot gotówki za produkt zostanie przelany na wskazane przez Państwa konto bankowe w formularzu zwrotu/wymiany w ciągu 7 dni od daty dostarczenia towaru do naszej siedziby.
Koszty dostawy do klienta i odesłanie towaru do naszego sklepu nie podlegają zwrotowi.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera.

 

Copyright © tiktakdesign.pl All rights reserved.