0
  • Koszyk jest pusty
ZADZWOŃ DO NAS — 609 499 937

Sklep internetowy TikTakDesign powstał z myślą o klientach, którzy kochają nowoczesną modę i design, dla tych, którzy poszukują oryginalnych i unikatowych towarów.

X
X
Back to the top
X

Zamówienia i dostawa

Zamówienia i dostawa

Polisa zwrotna i wymiany

Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym TikTakDesign24.pl przysługuje Państwu prawo zwrotu lub wymiany towaru w stanie nienaruszonym w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru.
Pojęcie stan nienaruszony oznacza, iż zegarek nie może nosić żadnych oznak użytkowania oraz nie może zostać pozbawiony fabrycznych folii ochronnych, podobny wymóg dotyczy pozostałych elementów (pudełko, karty gwarancyjne). Zwracany towar należy odesłać w stanie kompletnym (opakowanie, paragon lub faktura, metka firmowa oraz instrukcja i gwarancja). Nie przyjmujemy zwrotów wysłanych za pobraniem. Koszty zakupu towaru zostaną zrefundowane na Państwa konto bankowe (pomniejszone o koszt wysyłki 20PLN).
Nie podlega zwrotowi lub wymianie towar który został uszkodzony wskutek niewłaściwego użytkowania niezgodnie z przeznaczeniem lub z instrukcją obsługi oraz w przypadku zdarzeń losowych np. niefortunne uszkodzenie mechaniczne-upadek.

Krok po kroku jak zwrócić towar:
1) Proszę o kontakt emailowy na kontakt@tiktakdesign.pl w celu otrzymania autoryzacji zwrotu
2) Na Państwa email zostanie podany nr autoryzacji zwrotu #RMA
3) Kolejny krok to wydrukowanie i wypełnienie – Formularza Zwrotu/Wymiany
4) Ostatni krok to solidne zabezpieczenie przesyłki/produktu i wysyłka na poniższy adres;
TikTakDesign, ul. Kotlina 1B, 34-400 Nowy Targ z dopiskiem #RMA (nr autoryzacji podany na Państwa email)

Wymiana produktu nastąpi w chwili otrzymania przesyłki z towarem na wymianę i rozliczeniem różnic finansowych – o ile jest to dopłata za towar droższy.
Zwrot gotówki za produkt zostanie przelany na wskazane przez Państwa konto bankowe w formularzu zwrotu/wymiany w ciągu 7 dni od daty dostarczenia towaru do naszej siedziby.
Koszty dostawy do klienta i odesłanie towaru do naszego sklepu nie podlegają zwrotowi.

Dostępność produktów

Wszystkie zegarki w naszym sklepie są dostępne do wysyłki w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia, jeżeli okazałoby się iż jakiś zegarek jest niedostępny klient jest o tym poinformowany niezwłocznie droga mailowa.

Faktury i paragony

Do każdego zakupu w sklepie TikTakDesign24.pl wystawiamy paragon lub na życzenie fakturę VAT. Posiadanie dokumentu zakupu jest konieczne w wypadku zwrotu towaru bądź jego reklamacji.

Czas realizacji zamówień

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia w naszym sklepie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację,
a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera.

 

Copyright © tiktakdesign.pl All rights reserved.